Üzenet – tiltott szerelem

Tiltott szerelem

Úgy érzem, hogy életednek a mostani szakaszában van valaki az energetikai meződben. Valaki energetikusan gondol rád. Ne ijedj meg, nem toxikus energiát észlelek, tehát nem az az exed akar veled beszélni, akit már régen lezártál. Nem, nem erről van most szó. Ez inkább egy nagyon megható, bizalommal teli energia. Reményteli…talán ez a megfelelő szó rá.
Talán kissé gyerekesnek vagy inkább ártatlannak mondanám. Tiltott szerelem.

Valaki nagyon zavarban van az irántad érzett érzéseitől

Azt kapom, hogy jelenleg nem kommunikáltok egymással, de ez a személy mégis közel van hozzád. Energetikailag.
Olyan, mintha valaki felismerte volna, hogy mi a célod az életében. Mégis olyan nehezen hozzáférhető energia ez. Mintha valakinek emiatt konfliktusai lennének…szóval inkább titokban tartja. Kissé zavarodott, mert nem tudja mit kezdjen veled.

Feltűntél neki, mert más vagy, mint a többi ember. Ritka, egyedi, különleges ambíciókkal rendelkező személy vagy . Más vagy. Egyszerűen másképpen vagy felépítve, mint a legtöbb ember, emiatt tűnsz ki a legtöbb embernek. Olyan, mintha téged az Univerzum direkt olyan emberek életébe helyezne, akiknek meg kell tapasztalniuk azt az energiát, ami te vagy, mert ez a tapasztalat adja a reményt a számukra, hogy elviseljék, túléljék a világot. Az életüket.

Amikor elkezdesz valakivel beszélgetni, nem gondolják valóságosnak, hogy ilyen ember létezik, mint te. Olyan, mintha rejtélyes lennél, titkos fűszer, akiről az emberek csak fantáziálnak, de nem gondolják, hogy a valóságban is van ilyen.

Most azt mondják nekem, hogy fontosak lehetnek az álmaid

Figyelj oda rájuk mostanában. Lehet, hogy álmodni fogsz ezzel a személlyel vagy mostanában láthatsz ugyanolyan autókat, mint az övé vagy megjelenhetnek valahogyan a nevének egyes betűi. Olyan érzésem van, mintha megmagyarázhatatlan módon kapcsolódnátok egymáshoz, de mégsem tudott valami teljesülni, mintha nem tudott volna leföldelődni. Falak vannak köztetek, mint egy tiltott szerelemben, de ez az ember így is képes a mélységeit megélni a kapcsolatnak.

Mintha valamilyen más módon kapcsolódnátok egymáshoz, ami neked is szintén zavaró lehet. A kapcsolat mélységét az előző életbeli kapcsolatotok adja. Ez a magyarázat arra, hogy hogyan tudtok most is kapcsolódni itt, abban az életben, pedig annyira különböző élethelyzetekben vagytok. Mintha két totál különböző ember lennétek, de bizonyos kérdésekben mégis ugyanaz.

Olyan ponton léptetek be egymás életébe, amikor mindkettőtöknek odafigyelésre volt szüksége. Ezt tudtátok megadni, ami generálta a magnetikus vonzást. Ez a személy sok szempontból felnéz rád és inspirálódik belőled. Felnyitottad a szemét, mert meglátta rajtad keresztül, hogy az életben több is van, mint amit ő eddig gondolt. Felnyitottad a szemét és így adtál
reményt neki.

Olyan energiamegtapasztalás jön most rólad, hogy te egy olyan személy vagy, akit azért küld oda az univerzum mások elé, hogy tudjanak választani. Te vagy a válaszút. Élik-e tovább az átlagos, unalmas, posványos életüket vagy választanak valami mást. Jobbat, szebbet, gazdagabbat, amire te mutatod az utat.

Remélem érthető, amit ki szeretnék fejezni ezzel. Úgy tűnik, hogy ez a valaki is most szembesül vagy most realizálja ezt a változásra való lehetőséget, amit te hoztál az életébe. Most mind a ketten beszélnétek egymással, de az összezavarodottság miatt jelenleg nem megy.

Furcsán érzékelitek ezt a kapcsolatot, ez zavar össze titeket és pici félelmet is érzek belekeveredni. Amennyiben most elindulnátok egymás felé, azonnal blokkok jelennének meg. Mintha a fal, mai köztetek van jelenleg, valamilyen gátló tényező lenne. Korlátozás, korkülönbség, földrajzi távolság. Szóval valami olyan dolog, amin hajlandónak kellene lennetek egyszerre és egy időben mindkettőtöknek túllépni.

Olyan, mintha amikor együtt vagytok, akkor mindkettőtökben az otthon érzése, vagy a hazaérkezés jelenik meg. Úgy is érezheted, hogy itt van valaki, aki úgy néz rád, mint soha senki ennek előtte. Aztán mégis megjelenik mindemellett a választás érzése is.

Ez a személy jelenleg nem tudja, hogy mit válasszon

Mintha össze lenne nagyon zavarodva. Mintha most próbálná ezeket feldolgozni magában, mintha sok dolog most kapna értelmet nála. Újra keresztezni fogjátok egymás útját. Lehet nem a logikán alapulnak azok az érzések, amik most bennetek vannak, de mégis annyira mély, hogy nem lehet elmenni mellette.

Azt sajnos nem tudom most megmondani, hogy mi fog történni ebben a kapcsolatban, inkább olyan érzés, hogy ennyit szeretett volna a Szellem tudatni veled. Hogy tudd, hogy az embered most realizál, most kristályosodnak k ia dolgok benne.

Azt suttogják most nekem, hogy annyit tehetsz, hogy hagyd a sors fonalát csendben szövődni, engedd, hogy alakuljon. Amit most tenned kell, hogy lehorgonyozd magadat önmagadban. Koncentrálj magadra, az ambícióidra a szenvedélyeidre, mert valaminek történnie kell ebben a térben. Valami jelentőségteli dolognak kell végbemennie most. Egyáltalán ne lovald ebbe most bele magad, legjobb, ha szabadon engeded és te pedig áramolsz tovább a flow-val.